Početna Hrvatska Đola 16′ ide svome kraju

Đola 16′ ide svome kraju

Malo po malo, memorijalni turnir na male branke polako se približava svome kraju, tijekom protekle sedmice na igralištu bivše O.Š. 'Bijaći' u Kaštel Novom odigrane su utakmice 2. kola a danas i sutra igrati će se 3. kolo (osmina finala).

1361
UDIO

ĐOLA ’16 — završeno 2. kolo, danas i sutra osmina finala

Malo po malo, memorijalni turnir na male branke polako se približava svome kraju, tijekom protekle sedmice na igralištu bivše O.Š. ‘Bijaći’ u Kaštel Novom odigrane su utakmice 2. kola a danas i sutra igrati će se 3. kolo (osmina finala).

Osim poraza Bare i plaćenika nakon penala, koji su uspjeli prosuti vodstvo od 4:0 te neočekivanog poraza druge momčadi CB ‘Stara kuća’ 2 od druge postave CB ‘Leonarda’ nije bilo nekih većih iznenađenja. Evo svih rezultata 2. kola:

CB ‘STARA KUĆA’ 2..-..CB ‘LEONARDO’ 2…………………….1:2..(0:0)
BARE i PLAĆENICI..-..ŠURFILOVIĆI…………….(4:4 reg.)….9:10 pen.
CB ‘LEONARDO’ 1..-..CAGEBALL JAPIRKO……………………6:2..(4:1)
LEZI i ODMARAJ..-..KONOBA ‘INTRADA’……………………….6:15.(2:9)
CB ‘TWISTER’..-..ALAS SEGET……………………………………10:4…(4:0)
KONOBA ‘LUČAC’..-..BETON TROGIR……………(1:1 reg.)…1:3 pen.
SRINJINE..-..CB ‘LEONARDO’ 3…………………………………….3:0…b.b.
VOLE GRADELE..-..TROGIR KONTINENT………………………6:1..(2:0)
RESTORAN ‘BUŽA’..-..MNK USTANIK-KUM 2………………….0:3..(0:1)
ZRAČNA LUKA Split-Kaštela..-..CB ‘FARAON’………………….0:1..(0:1)
TIKA TAKA-MESNICA VICE..-..M CAFE PODSTRANA……..7:3..(1:1)
EL CLASICO..-..CB ‘VIRUS’……………………………………………2:4..(0:2)
KAŠTEL ŠTAFILIĆ..-..TAXI KEKO………………………………2:5..(1:1)
S.C. ‘KORNER’..-..RESTORAN ‘INO’……………………….…..1:3..(0:0)
AUTO OTPAD ‘ROKO’..-..CB ‘STARA KUĆA’ 1………….……1:6..(0:2)
AUTOPRAONICA PATAK..-..DIKOD UĐE DIKOD NE UĐE….2:5..(0:2).

Danas i sutra igraju se utakmice 3. kola ili osmina finala, ždrijeb je bio nemilosrdan prema većini favorita pošto ih je već u osmini finala spojio da igraju međusobno. Tako već danas imamo dva velika derbija osmine finala, međusobno se sastaju CB ‘Stara kuća’ 1 (Plazonić, Muselin, Dolić, Sunara, Radman, Vranješ, Preradov) i CB ‘Twister’ (Grgantov, Pavičić, Rožić, Romić, Mravak) te kasnije u zadnjoj većerašnjoj utakmici Restoran ‘Ino’ (Grgić, Šarić, Moro, Vujić, Kirevski) i CB ‘Faraon’ (Turković, Zec, Rajković, Miloš, Bašić).

Današnji dan započinje susretom ekipa Vole gradele i Srinjine dok se između dva derbija osmine finala smjestila utakmica u kojoj se sastaju ekipe MNK Ustanik-Kum 2 te 2 Ribe i 2 Kumpira (ex. CB ‘Leonardo’ 2). Sutra su na rasporedu ostale utakmice osmine finala od kojih se svojim značajem najviše ističe obračun lanjskih finalista ekipa Tika Taka-Mesnica ‘Vice’ i Konobe ‘Intrada’.

Parovi 3. kola (osmina finala):

Utorak, 16.08.2016.

19:30…Vole gradele..-..Srinjine
20:20…CB ‘Stara kuća’ 1..-..CB ‘Twister’
21:10…Ustanik-Kum 2..-..2 Ribe 2 Kumpira (ex.CB ‘Leonardo’ 2)
22:00…Restoran ‘Ino’..-..CB ‘Faraon’

Srijeda, 17.08.2016.

19:30…Šurfilovići..-..CB ‘Virus’
20:20…Taxi Keko..-..Momci s termina (ex.CB ‘Leonardo’ 1)
21:10…Tika Taka-Mesnica ‘Vice’..-..Konoba ‘Intrada’
22.00…Beton Trogir..-..Dikod uđe, dikod ne uđe

U četvrtak se neće igrati zbog europske utakmice Hajduka, turnir se ponovo nastavlja u petak 19.08. kada su na programu utakmice četvrtfinala turnira.