Početna Kaštela Uručena priznanja za najbolje sportaše u protekloj godini

Uručena priznanja za najbolje sportaše u protekloj godini

785
UDIO

Povodom obilježavanja Dana grada Kaštela u dvorcu Vitturi u Kaštel Lukšiću sinoć su uručena športska priznanja za najbolje sportaše u protekloj godini.  Zajednica športskih udruga Kaštela tako je dodijelila priznanja perspektivnim mladim sportašima i sportašicama za dosadašnji rad te poticaj za buduće napretke a od istih se očekuje da u narednim godinama budu nositelji kaštelanskog sporta.

Tako su nagrade za perspektivne sportaše uručene:

GIMNASTIČKI KLUB KAŠTELA: Petar Stahović , Ivan Biljaka

KOŠARKAŠKI KLUB KAŠTELA :Martin Krešić , Karlo Vidović

OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA: Ivo Omašić , Ivano Bošković

RK RIBOLA KAŠTELA: Domagoj Karanušić , Matej Šunjić

OK KAŠTEL LUKŠIĆ : Nina Strize, Marija Vukorepa

PLESNI KLUB LOLITA : Sara Jukić , Ela Vrcan

OK MARINA KAŠTELA: Iva Glavinić , Antonija Baričević

VESLAČKI KLUB MARINA KAŠTELA: Nikola Markovina, Filip Sobin

JUDO KLUB KAŠTELA: Roko Škomrlj , Luka Zorotović

NOGOMETNI KLUB GOŠK : Toma Ivković, Jere Čavala

TWIRLING KLUB KAŠTELA : Ela Alerić , Mia Alerić

ŠAHOVSKI KLUB PETAR SEDLAR PEPE : Marin Grgantov, Stipe Poljak

KICKBOXING KLUB UNI RENT : Mateo Šego , Andrej Šarić

HRVATSKI NOGOMETNI KLUB JADRAN : Lovre Škokić , Duje Maleš

HRVATSKI NOGOMETNI KLUB VAL : Mateo Kojadin, Krsto Avramović

KLUB ŠPORTSKOG RIBOLOVA NEBOJŠIJA : Antoio Kajić

TENISKI KLUB RESNIK : Kata Sučić

ODBOJKAŠKI KLUB KAŠTELA : Marijeta Zokić , Nikolina Dragičević

JUDO KLUB DALMACIJA CEMENT : Josip Taraš, Luna Boljat Vrbatović

MALONOGOMETNI KLUB BONITO : Toni Ivakić, Nikola Plazonić

Nakon dodjele nagrada perspektivnim sportašima uručene su nagrade za najuspješnijeg sportaša u pojedinačnom sportu gdje su nominirani :

MISLAV KRČEK- JUDO KLUB KAŠTELA, MARKO INJIĆ –KLUB DIZAČA UTEGA KAŠTELA, MARIN JERKUNICA-JUDO KLUB DALMACIJACEMENT, LUKA ŽULJEVIĆ-KICK BOKSING KLUB UNI RENT te IVICA CAVRIĆ-PIKADO KLUB POSEJDON.

3 MJESTO : Mislav KRČEK

2 MJESTO :Ivica Cavrić

1 MJESTO : LUKA ŽULJEVIĆ –  Hrvatski reprezentativac , kojem je ovo treća titula najboljeg sportaša.Osvojio je prvo mjesto na Prvenstvu Hrvatske u low kick-u, Prvo mjesto na svjetskom Prvenstvu u low kick-u, te je izabran za najboljeg borca HKBS za 2019-tu godinu.

Za najuspješnijeg sportaša u ekipnom sportu nominirani su:

HRVOJE PERVAN – ODBOJKAŠKI KLUB MLADOST RIBOLA KAŠTELA, IVAN MATOKOVIĆ-OKMRK, te STIPE PERIĆ.

Za najboljeg sportaša u ekipnom sportu izabran je HRVOJE PERVAN , Viceprvak Prvenstva Hrvatske, prvi libero Hrvatske reprezentacije

 

Za najuspješniji sportašicu u pojedinačnom sportu nominirane su

KATARINA KARIŠTO – JUDO KLUB DALMACIJACEMENT, TENA LUKAS- TENIS KLUB KAŠTELA, NIKA DEDIĆ-KLUB DIZAČA UTEGA KAŠTEL, LUCIJA BREŠKOVIĆ- JUDO KLUB KAŠTELA te KLARA CRNKOVIĆ-TWIRLING KLUB KAŠTELA.

Najbolja sportašica po drugi put je Katarina  Krišto . Osvojila je drugo mjesto na olimpijadi mladih u Azerbajdžanu, treće mjesto na svjetskom prvenstvu za kadete u Kazahstanu, peto mjesto na europskom prvenstvu za kadete u Poljskoj te prvo mjesto na prvenstvu Hrvatske za kadete.

Sinoć su također uručene i nagrade za najuspješnijeg trenera u pojedinačnom sportu a nagrada je otišla u ruke MILJENKA ŠARCA. Nagradu za najuspješnijeg trenera u ekipnom sportu dobio je IVAN RANČIĆ. Nagrada za najuspješniji ekipu uručena je ODBOJKAŠKOM KLUBU KAŠTELA a najuspješnija momčad u 2019 godini bio je PIKADO KLUB POSEJDON.

Posebnu diplomu za dugogodišnji rad u sportu i plesu primila je Lolita Šimunović a plaketu za 70 godina uspješnog rada dobio je Odbojkaški klub Kaštela.