Početna Hrvatska Provod na hrvatski način – 50 000 eur za noć u noćnom...

Provod na hrvatski način – 50 000 eur za noć u noćnom klubu

POLICIJA je 27-godišnjeg voditelja noćnog kluba u Hvaru prijavila za iznudu. Sumnjiče ga, naime, da je prisilio goste iz Norveške da plate 150 tisuća kuna, a i nakon toga su mu ostali još dužni navodno preko 200 tisuća kuna.

1203
UDIO

Zagreb, 17.2.2015 - U Splitsko-dalmatinskoj županiji živi nešto manje od 4.000 stranaca iz èak 96 zemalja ne samo Europske unije nego i iz "treæih država", a najviše ih se privremeno ili stalno, osim u Splitu, Trogiru i Makarskoj nastanilo na Braèu, Hvaru i Visu, dok je samo u prošloj godini za njih 234 odobren stalni boravak, pokazuju posljednji policijski podaci. Arhivska fotografija od 7.8.2014. godine prikazuje grad Hvar. foto HINA/ Mario STRMOTIÆ/ ua

POLICIJA je 27-godišnjeg voditelja noćnog kluba u Hvaru prijavila za iznudu. Sumnjiče ga, naime, da je prisilio goste iz Norveške da plate 150 tisuća kuna, a i nakon toga su mu ostali još dužni navodno preko 200 tisuća kuna.

Karticama su platili ukupno 20 tisuća američkih dolara i 30 tisuća kuna, izvijestila je PU splitsko-dalmatinska.

Osumnjičeni voditelj je inače iz Zagreba, a danas su ga doveli na ispitivanje u Državno odvjetništvo u Split.

U hvarskom klubu boca Coca Cole je, kako doznajemo, 70 kuna, a prvi račun za Norvežane glasio je na tisuću kuna. No, idući računi bili su sve veći i veći. Drugi je navodno glasio na 20 tisuća, treći na 60 tisuća, a četvrti na 150 tisuća kuna.