Početna Sport Prekinut derbi: BBB napali golmana i predsjednika Nacionala

Prekinut derbi: BBB napali golmana i predsjednika Nacionala

604
UDIO

Malonogometni derbi pred 1.500 gledatelja u Domu sportova između Futsal Dinama i Nacionala prekinut je zbog nereda na tribinama i ulaska Bad Blue Boysa na teren.

Neredi su krenuli nakon verbalnih okršaja na tribinama između navijača Nacionala i skupine BBB-a. Navijači Dinama vrijeđali su momčad Nacionala skandiravši ”Tovarske pi…, je.. vas Mamić” jer su nedavno postali članovi Hajduka.

Minutu prije kraja prvog poluvremena, pri rezultatu 2:0 za Nacional (strijelci Novak i Čujec), nekoliko desetaka boysa krenulo je prema navijačima Nacionala i uletjelo na teren. Rezervni golman Nacionala Ivan Pavlić pritom je dobio udarac u glavu, a napadnut je i predsjednik kluba Ivica Đolo.

Momčad Nacionala nakon toga povukla se u svlačionicu, a susret je prekinut. I dok su se Dinamovci zagrijavali u nadi da će se suparnici vratiti na teren dvorana se počela prazniti.

Nacional je potom na svojoj Facebook stranici objavio sljedeće:

– Policija je zatvorila dvoranu i nikoga ne pušta van dok ne dođe pojačanje da identificiraju napadače.