Početna Hrvatska 1. Turnir na male branke – CAGEBALL PENAL –

1. Turnir na male branke – CAGEBALL PENAL –

1778
UDIO

RASPORED PRETKOLA I 1.KOLA U CAGEBALLU PENAL 2017.

PONEDJELJAK 28.08.

    TEREN 1 (donji) – PRETKOLO!!!                                       TEREN 2 (gornji) – PRETKOLO!!!

 

19.30 MANDE MANDE – NAJNOVIJI POČETAK                                         19.30 HRVAČKI KLUB SPLIT – CAFFE BAR MACAO

20.00  2 IPO MUŠKARCA – MLADI I LIJEPI ? 2.DIO                                   20.00 H 20 – MOON BAR

20.30 SV. MAVAR ŽEDNO – ZLATKO CELENT                                            20.30 TRAMPULIN – KAŠTEL STARI

21.00 VRANJIC – ZRAČNA LUKA                                                                  21.00 MUĆ – STARI PASI

21.30 HEKTOR 52 – BOBIS                                                                           21.30 MAČAK – RUO ARENA

22.00 ŠURFILOVIĆI – ŠIPTARI                                                                      22.00 TORCIDA BILICE – TOTALNO OBOLJENJE

 

 

UTORAK 29.08.

 

      TEREN 1 (donji) – 1.KOLO!!!                                           TEREN 2 (gornji) – PRETKOLO!!!

 

19.30 W MANDE MANDE/NAJNOVIJI POČETAK – CB ATRIUM             19.30 CB BARAMUNDI – VIJESTI DANA HR

20.00 TRGO VERITAS – MESNICA DŽAKULA                                             20.00 TORCIDA JESENICE – UVIK ŽEDNI

20.30 BB LUMBRELIN – W HRVAČKI KLUB SPLIT/CB MACAO               20.30 KORČULA – AP TAP

21.00 W K.STARI/TRAMPULIN – W VRANJIC/ZRAČNA LUKA                21.00 SAMO SPINUT – NOSTRADAMUS

21.30 ALCOHOLIC UNITED – W HEKTOR 52 / BOBIS                              21.30 AGROHORTUS – BARE I PLAĆENICI

22.00 ORKAN – W TORCIDA BILICE / TOTALNO OBOLJENJE                 22.00 ŠEGRT HLAPIĆ – JABULANI

22.30 Izvlačenje parova osmine finala!!!

 

 

SRIJEDA 30.08.

 

       TEREN 1 (donji) – 1.KOLO!!!                                           TEREN 2 (gornji) – 1.KOLO!!!        

 

20.00 W AGROHORTUS/BARE I PL.-W JABULANI/ŠEGRT HLAPIĆ      20.00 ANTITALENTI – W TORCIDA JESENICE/UVIK ŽEDNI

20.30 W KORČULA/AP TAP – W H 20/MOON BAR                               20.30 ŽNJVŽNJI – W SV.MAVAR ŽEDNO/ZLATKO CELENT

21.00 W ŠURFILOVIĆI/ŠIPTARI-W NOSTRADAMUS/SAMO SPINUT  21.00 SOVA BOYS – W CB BARAMUNDI/VIJESTI DANA HR

21.30 W MLADI I LIJEPI ? 2.DIO/2 IPO MUŠKARCA-TRAKTOR TOM  21.30 RIBARI – W MAČAK / RUO ARENA

22.00  SIRIĆ COLOR – W STARI PASI / MUĆ                                           22.00  FONJA – CAFFE BAR MIDIS

22.30 Izvlačenje parova četvrtfinala!!!

 NAPOMENE:

 ***U četvrtak 31.08. se igra osmina finala i to po 4 utakmice na 2 X 15 min, s prvim terminom u 20.00 h i zadnjim u 22.00 h!

***U petak 01.09. se igra četvrtfinale (u 20.00 i 20.30 h), pa izvlačenje parova  polufinala, zatim se igra polufinale (u 21 h), pa

3.mjesto (u 21.30 h) i finale (22.00 h) sve na 2  X 10 min!