Početna Kaštela ZAPOČINJE 17. IZDANJE LIGE PIONIRA

ZAPOČINJE 17. IZDANJE LIGE PIONIRA

883
UDIO

U organizaciji Udruge za mali nogomet grada Kaštela na igralištu Gimnazije u Kaštel Novom u ponedjeljak, 28 lipnja započinje 17. izdanje „Lige pionira na male branke“ u kojoj ove godine pravo nastupa imaju dječaci rođeni 2009. godine i mlađi.

Kao i svih prethodnih godina sudjelovanje u Ligi pionira besplatno je za sve prijavljene ekipe. Ove godine prijavilo se dvanaest ekipa, većinom iz Donjih Kaštela,. Svaka ekipa ima pravo registrirati do dvanaest igrača.

Liga pionira igrati će se cijelo ljeto, s prekidom za vrijeme trajanja 27. Memorijalnog turnira „Ivica Džolić – Đola“, sve do početka nove školske godine. Svaka ekipa odigrati će jedanaest utakmica regularnog dijela, dok će najboljih osam ekipa kroz play off odlučivati o prvaku.

Utakmice će se igrati uglavnom u večernjim terminima i pod reflektorima (osim za trajanja Eura 2020). Najbolje ekipe i pojedinci, osim pehara i medalja biti će nagrađene brojnim i vrijednim nagradama.

Raspored i satnica 1. kola:

Ponedjeljak, 28.06.2021.

08:15 Rebus boys – Plamen

08:55 Torcida K. Novi – Majstori s mora

09:35 Zmajevi – Neandertalci

Utorak, 29.06.2021.

08:15 Bomba – Torcida isprid svih

08:55 Small boys – Sova boys

09.35 Bezimeni – Optimum