
Poštovani vjernici, uvažene obitelji poginulih hrvatskih branitelja i žrtava Kevine jame, dragi prijatelji!
Na Uskrsni ponedjeljak 21. travnja 2014 u mjesnoj crkvi «Svetog Jure» u Radošiću s početkom u 11 sati Svetu misu zadušnicu za poginule hrvatske branitelje i žrtve Kevine jame predvodit će fra Žarko Relota, kapelan Policijske uprave splitsko-dalmatinske.
Pred početak misnog slavlja na spomen obilježju poginulih hrvatskih branitelja na Malačkoj s početkom u 10 sati biti će molitva i odriješenje za sve poginule branitelje Kaštela i kaštelanske zagore, a nakon mise uslijedit će molitva i odriješenje na Kevinoj jami za nevine žrtve iz II.svjetskog rata i poraća.
Fra Domagoj Runje, župnik
PROGRAM DOGAĐANJA – Uskrsni ponedjeljak, 21.04. 2014.
10,00 sati – MALAČKA – spomen obilježje poginulih hrvatskih branitelja – molitva i odriješenje za sve poginule branitelje Kaštela i kaštelanske zagore
11,00 sati – RADOŠIĆ, župna crkva «Svetog Jure» – Sveta misa zadušnicu za poginule hrvatske branitelje i žrtve Kevine jame
12,00 sati – KEVINA JAMA – molitva i odriješenje za sve nevine žrtve II. svjetskog rata