Sinoć je klapa Rišpet u prepunoj Spaladium areni, povodom Dana žena, poklonila Splićankama koncert za pamćenje. Koncert su otvorili pjesmom ”Bojim se ” nakon čega je Ivo Amulić u svom stilu pozdravio publiku.
- Hvala vam što ste se okupili u ovolikom broju. Znam da se odgađaju koncerti, ali mi Splićani smo specifični i nas ništa ne može prepasti . Uživajte večeras sa svojim djevojkama , suprugama , ljubavnicama –poručio je Amulić te nastavio nizati hit za hitom. U jednom trenutku spustio se u publiku te sa obožavateljicama zapjevao ”Šta mi ljube hoćeš kazat”.
- Na koncertu se klapa prisjetila i Olivera Dragojevića te izvela njegov hit ”Kad mi dođeš ti ”.
Gosti koncerta bile su Zorica Kondža , Doris Dragović te klapa Neverinke.
Zore je prepunu arenu bacila u trans izvodeći svoj svevremenski hit ”Zar je voljeti grijeh” nakon čega je od klape dobila i cvijeće. Doris Dragović izvela je duet s klapom Rišpet ”Jedina ljubav mog života” te svoj hit ”Malo mi za sriću triba” nakon čega je ovacijama pozvana na bis te spontano zapjevala ”Željo moja”.
- Večeras smo se prisjetili mnogih naših kolega koji nisu s nama , Olivera , Coce , Kemala , Jakše Fiamenga . Hvala vam na svemu – kazao je Amulić te s pjesmom ”Kad je pošla ća ” završio dvosatni koncert.












